• یک روش طبیعی برای پاک کردن تاتو بدون لیزر
  • یک شیوه جهانی برای پاک کردن تاتو بدون لیزر
  • ما ان را کمرنگ نمی‏کنیم… ما ان را پاک می‏کنیم!
  • با فرمول اختصاصی سوئیس – دارای ثبت اختراع
  • پیشگام در نوع آوری، اختراع آلمان و نبوغ سوئیس
روند پاک کردن تاتو با روش ما چگونه است ؟
پاک کردن تاتو بر اساس پاسخ طبیعی پس زدن (رد) پوست بنا شده است.

در این روش، ما از پاسخ طبیعی پوست در رد و پس زدن جسم خارجی و همچنین مرحله ترمیم زخم،  برای خارج کردن کامل جوهر تاتو از بدن استفاده می‏کنیم. با استفاده از یک قلم میکروپیگمنتیشن، بخش کوچکی از اپیدرم پوست را به اندازه یک دایره کوچک و به عمق تقریبی 3/. میلی‏متر برمی‏داریم. با باقی گذاشتن دایره‏های پوستی سالم بین مناطق درمانی، خطر اسکار در نواحی بزرگ به حداقل می‏رسد.

سپس محلول پاک کننده اسکین‏یال (Skinial-EX) با فرمول انحصاری که بر پایه اسید شیر (اسد لاکتیک) ساخته شده است را در منطقه درمانی به کار می‏بریم. این محلول به آرامی در ناحیه ای که تاتو شده است نفوذ می‏کند. این محلول سپس بر سلولهای ماکروفاژ که مولکولهای رنگ تاتو را تاکنون بلعیده و نگه داشته‏اند اثر گذاشته و دیواره آنها را سست می‏کند. با تخریب دیواره سلول‏های ماکروفاژ، این سلول‏ها که تاکنون محافظ پیگمنت‏های تاتو بوده‏اند، اکنون به عنوان یک جسم خارجی توسط سایر سلول‏های دفاعی بدن شناخته شده و از داخل پوست به سطح پوست پس زده می شوند و به‏صورت دلمه‏ای نازک در می‏آیند.این دلمه نازک بعد از چند روز خشک شده و می‏افتد و منطقه درمانی طی چند هفته بطور کامل ترمیم پیدا می‏کند. درباره نقش درمانی اسید لاکتیک بیشتر بدانید.

بعد از 8  تا 10 هفته، می‏توانیم تاتوی مناطق مجاور را نیز پاک کرده تا درمان ما کامل شود. بعد از بهبودی کامل، رنگ پوست ناحیه درمانی کاملا طبیعی شده و حتی می‏توان بروی آن ناحیه مجددا تاتو انجام داد.

مزیت پاک کننده اسکین‏یال چیست؟

توانایی پاک کردن همه رنگهای تاتو را دارد

همه رنگ‏های تاتو و حتی رنگ‏های ترکیبی و ویژه با محلول پاک کننده ما بدون نیاز به لیزر پاک می‏شوند. تقریبا در همه موارد، ما می‏توانیم تنها در یک جلسه، تاتوی ناحیه درمانی را پاک کنیم. بیشتر بدانید

به تعداد جلسات درمانی کمتری نیاز دارد

در مقایسه با روش لیزر، تعداد جلسات درمانی در شیوه اسکین‏یال، بطور قابل ملاحظه‏ای پایین‏ترمی‏باشد. برای تاتوهای کوچک (تا 16سانتی‏مترمربع) و بسته به نوع آن، معمولا سه تا چهار جلسه درمانی کافی است. بنابراین در مقایسه با روش لیزر، هزینه‏های تمام شده پاک کننده ما به طورقابل ملاحظه‏ای پایین‏ترمی‏باشد.

پس‏مانده‏ای در بدن باقی نمی‏گذارد

جوهر تاتو بطور کامل به سطح پوست پس زده شده و محلول پاک کننده نیز طی متابولیسم طبیعی بدن، درعرض چند ساعت بطور کامل تجزیه می‏شود. بنابراین هیچگونه مواد آلاینده‏ای در بدن باقی نمی‏ماند.

درد کمتری دارد

پاک‏ کردن تاتو به شیوه اسکین‏یال، معمولا از انجام تاتو درد کمتری دارد

چه نتایجی را می توان انتظار داشت؟

!تاتو نقاشی دیواری نیست

انتظار مشتریان از پاک کردن تاتو معمولا بسیار بالا است. آنها به اشتباه فکر می‏کنند که تاتوی ایشان با هر اندازه و در هر مکانی، به راحتی پاک شده و پوستشان نیز دقیقا شبیه قبل از تاتو خواهد شد. به این انتظارات نابجا نباید به هیچ وجه تضمینی داده شود. برای پاک کردن تاتو بدون اسکار هیچ تضمینی وجود ندارد. درحقیقت این موضوع بیشتر به خصوصیات فردی پوست هر شخص و همچنین شرایط ژنتیکی بستگی دارد تا به نوع روش پاک کردن تاتو!

پوست یک موجود زنده است نه یک دیوارنقاشی شده که شما بتوانید به‏راحتی آن نقاشی را پاک کنید. پوست هر شخص واکنش متفاوتی به پاک کننده دارد. یک درمان خوب وقتی است که تاتوی قبلی، از فاصله یک متری قابل مشاهده نباشد. در مشاوره دقیقی که قبل از شروع هر درمان خواهیم داشت، درباره انتظارات شما و همچنین نتایج واقعی بحث خواهیم کرد.

در اکثر تاتوهایی که ما تاکنون پاک کرده‏ایم، کیفیت کار چنان بالاست که شما نمی‏توانید تاتوی سابق را با چشم غیرمسلح تشخیص دهید. در تاتوهای کوچک، شما نتیجه دلخواه را بعد از 2 تا 3 جلسه خواهید دید. بهبودی کامل پوست بین 9 تا 12 ماه بطول می‏انجامد. این زمان نسبتا طولانی به‏علت صبر و مکث 8 تا 10 هفته‏ای است که ما بعد از هر درمان انجام می‏دهیم. حتی بهبودی کامل سرخی پوست، گاهی وقت‏ها به زمان بیشتری نیاز دارد. بدیهی است که تاتوهای بزرگ، به زمان بیشتری برای  پاک کردن نیاز دارند و همچنین، خطر اسکارآنها نیز بیشتر است.

خطرات چه هستند؟

جوهر تاتو بطور کامل بیرون نیاید

باقی ماندن محسوس جوهر تاتو نادر است. اگر چه دلایل خوبی برای این امر که چرا مرحله طبیعی پس زدن جوهر، به خوبی از طرف بدن صورت نمی‏گیرد وجود دارد. نخست این‏که در بیشتر موارد، میزان جوهر تاتو بیشتر از اندازه‏ای است که بدن بتواند آن را از داخل پوست پس بزند. همچنین اگر تاتو، بسیارعمیق باشد، محلول پاک کننده نمی تواند به عمق آن رسیده و بروی آن عمل کند. البته اگر تاتو بوسیله یک فرد ماهر و با تجربه انجام شود، این اتفاق نادر خواهد بود. تاثیر داروها، اختلالات دارویی و همچنین بی‏حسی موضعی نیز می‏تواند میزان پس زدن جوهر تاتو توسط پوست را کاهش دهد.

یک حالت خاص برای چنین مشکلی این است که منطقه درمانی قبلا لیزر شده باشد. در چنین حالتی به علت فعل و انفعالات زیر جلدی، پوست، خاصیت پس زدنش را از دست میدهد.البته این مورد کاملا شناخته شده نیست. به‏عنوان مثال، شخصی فقط با چند جلسه لیزر، دچار اسکار بافت زیر جلدی شده و پوست،  خاصیت پس زدنش را از دست می دهد ولی پوست شخص دیگری حتی بعد از ده بار لیزر، این خاصیت را حفظ می کند. برای نجات از این سردرگمی ، بهترین کار این است که به نتایج تست پوستی از یک منطقه دایره ای کوچک (دات) استناد نماییم.

عوارض

براساس مطالعات پزشکی، 5% از جمعیت، پوستشان تمایل به ساخت اسکارهای برجسته دارد که این درصد در جوان ترها و همچنین خانم‏ها بیشتر از افراد مسن و آقایان می باشد. در حقیقت انجام تاتو آسیب دائم به پوست است که می‏تواند به اختلالات رنگ پوست و همچنین اسکارهای میکروسکوپیک منجر شود. در 20% از موارد، شما اسکار را حتی قبل از پاک کردن آن مشاهده می کنید.

هدف غائی در پاک کردن تاتو بدون لیزر، این است که تا جایی که می‏توانیم پوست را به حالت قبل از تاتو از نظر بصری و همچنین رنگ پوست نزدیک کنیم. بسته به نوع پوست، محل تاتو، سن مشتری و وضعیت سلامت عمومی (سیگاری بودن، الکلی بودن و مصرف داروهای خاص)، زمان بهبودی عالی پوست ممکن است طولانی تر شود (حتی بیش از یک سال). در کل و در مقایسه با روش لیزر، شیوه اسکین‏یال، خطر کمتری از لحاظ برجای گذاری اسکار و اختلالات رنگی پوست دارد.