ترمیم یا پاک کردن آرایش دائم/میکروپیگمنتیشن

هر آرایش دائم در حقیقت یک نوع تاتو است بنابراین اصول پاک کردن آرایش دائم همان اصول پاک کردن تاتو می‏باشد. اما تفاوتهایی نیز وجود دارد. یکی از تفاوتها این است که در آرایش دائم، حجم کمتری از جوهر استفاده می‏شود بنابراین برای پاک کردن آن نیز به محلول کمتری نیاز داریم. اگرچه بعضی وقت‏ها به علت ترمیم غلط  و رنگ کردن ناحیه درمانی با رنگ‏های سفید،کرم و بژ(کاور کردن) ممکن است حتی چندین لایه رنگ بروی هم انباشته شده باشد.

پوشاندن (کاور کردن) یا ترمیم آرایش دائم در ناحیه ابرو با یک رنگ شبیه پوست به‏هیچ‏وجه توصیه نمی‏شود زیرا باعث انباشته شدن جوهر تاتو در ناحیه پوست ابرو می‏شود. همچنین این کار باعث پوشانده شدن عالی آرایش دائم نخواهد شد زیرا با تمام دقت شما در انتخاب رنگ نزدیک به پوست، رنگ طبیعی پوست به‏ علل مختلف از جمله طبیعت شخص، فعالیت‏های ورزشی و حتی تغییر فصول، به تدریج تغییر خواهد کرد. بنابراین رنگ پوست در ناحیه کاور شده متفاوت از پوست مجاورش خواهد شد و این به‏هیچ‏وجه مطلوب نمی‏باشد.

اسکین‏یال به‏طور کامل تاتو‏ یا آرایش دائم را از روی پوست پاک می‏کند. معمولا جوهر تاتو تنها در یک جلسه به‏طور کامل ناپدید می‏شود. در موارد نادر، به‏عنوان مثال وقتی که یک ناحیه به‏علت کاور کردن (ترمیم) با رنگ‏های متعددی تاتو شود و یا  در موارد نادر پزشکی، ما برای پاک کردن آن ناحیه به جلسات بیشتری نیازمندیم.

هر شخص می‏تواند خطاهایش را در هنگام آرایش دائم با روش اسکین یال اصلاح و پاک کند. با روش فوق‏العاده ما تصاویری مانند زیر، باید به گذشته سپرده شوند:

نکته مهم: روش ما برای پاک کردن آرایش دائم ابرو، بسیار کامل و فوق‏العاده است ولی برای پاک کردن خط چشم و یا خط لب توصیه نمی‏گردد. ترمیم یا پاک کردن آرایش دائم خارج از خط مرزی لب البته اشکالی ندارد. بعضی از استودیوها مشغول تمرین پاک کردن آرایش دائم لب می‏باشند ولی ما بطور کلی آن را توصیه نمی‏کنیم زیرا فعلا تجربه کافی برای این کار وجود ندارد.

پاک کردن

و اما پاک کردن آرایش دائم ابرو به‏ندرت به بیش از سه جلسه نیاز دارد. در مواقع نادر و خاص، وقتی که میزان و دانسیته رنگ بسیار زیاد باشد و یا ناحیه ابرو با رنگ‏های متفاوتی کاور شده باشد، ممکن است به جلسات درمانی بیشتری نیاز باشد.

(ترمیم (اصلاح

اسکین‏یال می‏تواند با تعداد جلسات اندک و غالبا تنها با یک جلسه، خطاهای آرایش دائم، مشکلات رنگی و یا پهنای زیاد ابروها را به طور کامل ترمیم کند.

لطفا درباره چگونگی تاثیر روش اسکین‏یال به‏روی پوست انسان بیشتر بخوانید. شما می‏توانید اطلاعات علمی بیشتر را درباره پاک کردن پیگمنت‏ها در صفحه  دانش تخصصی  مطالعه نمایید. بیشتر استودیوهای اسکین‏یال در سراسر دنیا، پاک کردن یا ترمیم آرایش دائم را در مرکز خود می‏پذیرند. در این‏جا شما می‏توانید نزدیک‏ترین استودیوی اسکین‏یال به خود را پیدا کنید. شما می‏توانید به راحتی و بدون محدودیت خاصی درخواست خود را بفرستید.